Background

شرکت پروشا در نمایشگاه آگروفود 2020

شرکت پروشا در نمایشگاه آگروفود 2020

شرکت پروشا در نمایشگاه آگروفود 2020

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته – ایران آگروفود ۲۰۲۰-در تاریخ ۱۳ تا ۱۶ مهرماه ۱۳۹۹ با ۱۸۰ مشارکت کننده در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. نمایشگاه ایران اگروفود در فضایی بالغ بر ۲۵هزار متر مربع با حضور ۱۸۰ شرکت کننده داخلی و بدون مشارکت کننده بین المللی در سالن های ۵، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰ و ۱۱ نمایشگاه بین المللی تهران از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ میزبان متخصصان بود.
شرکت کنندگان خارجی بدلیل محدودیت های سفر برون مرزی در سطح بین المللی ناشی از شیوع بیماری کوید ۱۹ در نمایشگاه حضور نداشتند. با توجه به شرایط خاص شیوع کرونا، ورود صرفا برای متخصصان با رعایت کامل موارد بهداشتی آزاد بود، غرفه پروشا در سالن 7 نمایشگاه همچون سال گذشته میزبان میهمانان و بازدیدکنندگان زیادی بود و با توجه به محدودیت های اعمال شده از غرفه های پربازدید و پرکار نمایشگاه بود.

غرفه پروشا در طی روزهای نمایشگاه ایران آگروفود 2020 با رعایت تمام  پروتکل های بهداشتی میزبان مراجعه کنندگان بود .

 در غرفه پروشا کارشناسان بخش پشتیبانی و فروش و همچنین مدیریت مجموعه حضور داشتند که پاسخگو مراجه کنندگان بودند. شرکت پروشا در

طی روزهای نمایشگاه به ارائه آخرین دستاوردهای خود در زمینه راهکار های تخصصی پخش مویرگی پرداختند و همچنین مشاوران و

متخصصاتاین شرکت نیز پاسخ گوی سوالات مراجعه کنندگان بودند.

نمایشگاه ایران آگروفود بعنوان معتبرترین رویداد تجاری مربوط به صنایع غذایی و تجهیزات کشاورزی در خاورمیانه معروف است.در جهت تخصصی شدن فضایبرگزاری نمایشگاه و بهره گیری و استفاده هر چه بیشتر مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان ،این رویداد تجاری در چهار بخش تخصصی (ایران فود)،(ترکیبات غذایی ایران فود)،(ایران فود تک) و (ایران آگرو) با حضور شرکت کنندگان داخلی و خارجی برگزار می گردد


با توجه به نقش ارزنده و مهم نمایشگاه های بین المللی در تبادل اطلاعات فنی-بازرگانی و آشنایی صاحبان صنایع و پژوهشگران و دست اندرکاران با آخرین دستاوردهای صنعتی و فن آوری روز جهان و همچنین به منظور معرفی توان تولید و صادرات ایران، نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع تهرانمعروف به ایران آگروفود هر سال در تهران برگزار می گردد.